KURUMSAL DEĞERLER

KURUMSAL

ANA SAYFA / KURUMSAL / KURUMSAL DEĞERLER

GCL'nin baş harfleri,  Global, Rekabetçi ve Lider kelimelerini temsil etmektedir.


Yönetim yaklaşımımız 3 ana prensibe dayanmaktadır: çalışanlarımıza, çevremize ve toplumumuza karşı sorumluluk.

Çalışanlarımız: Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için en öncelikli konudur. Ölüm ve ciddi yaralanmalara neden olacak iş kazalarını önlemek için sürekli kontrol ve düzenlemeler yapar, kurumsal güvenlik kültürümüzü geliştiririz. Çalışanlarımızın uzun vadede sağlıklarının korunması için iş ortamı güvenliğine ve hijyenine özen gösteririz.

Çevre: Geri dönüşüm faaliyetlerimizi çevremizin daha güvenli ve sağlıklı bir yer olması için yapmaktayız. Çevremize olumsuz bir etki yaratmamak için sorumlu geri dönüşüm prensiplerini uygularız. Sıfır Atık hedefine ulaşmak için halkımızın bilinçlenmesine katkı sağlarız.

Toplum: Çevre sağlığına katkımızın dışında, iş yapmakta olduğumuz ülkelerdeki ekonomilere istihdam artışı, vergi ödemeleri ve çeşitli mal ve hizmet alımları yoluyla direk olarak katkıda bulunuruz. Yaklaşımımız, iş yaptığımız tüm ülkelerdeki toplumlara değer katmak ve insan haklarına saygılı olmaktır.
Misyonumuz: E-atık geri dönüşüm hizmeti sağlamak, çevreyi korumak, e-atık geri dönüşümü konusunda halkın bilincini arttırmak ve ülkemizin gelecek nesiller için daha sağlıklı ve güvenli bir yer olmasına katkı sağlamak.  

Vizyonumuz: Çalışanlarına, hissedarlarına ve Türk toplumuna değer katarak, sorumlu e-atık geri dönüşümünde dünyada en önde gelen şirketlerden biri haline gelmek.  

Stratejimiz: GCL, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde  sektör lideri ve müşterilerinin ilk tercihi olmayı strateji olarak belirlemiştir.  

Hedeflerimiz: GCL, yoğun e-atık üreten ülkelerde atık toplama ağını genişletip yeni müşterilere ulaşarak istikrarlı ve karlı bir büyümeyi hedeflemektedir. Şeffaflığımız, kaliteli hizmetimiz ve verimliliğimiz bu hedefe ulaşma yolunda bize en çok yardımcı olacak özelliklerimizdir.